Sentiotec saunová kamna elektrická136E Black bez regulace
Kód: AD12672Detailní popis produktu
Saunová kamna Sentiotec 136E Black jsou určena pro domácí sauny o velikosti 2-4,5m3. Kamna lze polévat vodou. Topidlo bez regulátoru. Kamna jsou dodávána bez kabelu, který lze zakoupit v našem e-shopu. Výkon: 3,6kW. Množství lávových kamenů maximálně : 11kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 203mm |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 340mm |
| Váha včetně obalu: | 8kg |
| Výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 635mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.