Sentiotec saunová kamna elektrická 190E Black bez regulace
Kód: AD12675Detailní popis produktu
Saunová kamna Sentiotec 190 Black jsou výkonným řešením pro domácí sauny o objemu 8–14 m³. Elegantní černé provedení a kvalitní konstrukce zajišťují spolehlivý provoz i moderní vzhled vaší sauny.
Kamna umožňují klasické polévání kamenů vodou (löyly), čímž vytvoříte příjemnou vlhkou páru a intenzivnější saunovací zážitek. Díky výkonu 9 kW jsou vhodná i pro větší domácí sauny.
Model je určen pro ovládání pomocí externí řídicí jednotky, která není součástí balení. Napájecí kabel není součástí dodávky a lze jej dokoupit samostatně.
Technické parametry:
- Výkon: 9 kW
- Doporučený objem sauny: 8–14 m³
- Kapacita kamenů: cca 20 kg (kameny nejsou součástí balení)
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Vhodnou regulaci najdete v kategorii saunové regulátory.
Nejste si jistí výběrem? Podívejte se na naši poradnu nebo si projděte nabídku saunových kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 290mm |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 5kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.