Narvi přesýpací hodiny do sauny borovice šedý písek 15min.
Kód: AD163426Detailní popis produktu
Přesýpací hodiny do sauny ve velice kvalitním provedení, které Vám budou sloužit každou návštěvu sauny pro zjištění stráveného času při pobytu ve Vaší sauně.
K přesýpacím hodinám řady Narvi borovice doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Narvi borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Přesýpací hodiny je typ hodin, které pro měření času využívají pohyb písku způsobený zemskou přitažlivostí. Skládají se ze dvou skleněných baněk umístěných nad sebou a spojených úzkým hrdlem. Písek z horní baňky se postupně přesýpá do spodní baňky. Jakmile je horní baňka prázdná, uplyne měřený časový úsek; pro další měření se hodiny se musí obrátit.
Soudí se, že princip přesýpacích hodin byl znám v Asii již dlouho před počátkem našeho letopočtu, zmínky o hodinách, pravděpodobně pískových, pocházejí z doby Archimédovy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přesýpací hodiny do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka obalu: | 8 cm |
| Šířka produktu: | 70 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,25 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 31 cm |
| Výška produktu: | 300 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.