Helo saunová kamna elektrická Cup 90D
Kód: AD9528Detailní popis produktu
Kvalitní závěsné saunové kamna Helo Cup 90D bez regulace zaujmou moderním designem a spolehlivým výkonem. Tento osvědčený model je vyroben ve Finsku a je vhodný pro tradiční finské saunování s možností polévání kamenů vodou.
Kamna jsou určena pro sauny o objemu 10–14 m³. Díky kompaktnímu provedení a nástěnné instalaci šetří prostor a zároveň poskytují dostatečný výkon pro komfortní saunování.
Výkon: 9 kW.
Rozměry (Š × H × V): 410 × 280 × 600 mm (hloubka včetně držáku a výška včetně odrazového plechu).
Saunové kameny nejsou součástí balení.
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | graphite |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výška obalu: | 600mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.