Helo saunová kamna elektrická Cup 45D
Kód: AD7369Detailní popis produktu
Nejkvalitnější závěsné topidlo bez regulace na našem e-shopu! Pěkný design saunových kamen Helo Cup 45D. Velice zdařilý typ. Kamna je možná polévat vodou. Vyrobeno ve Finsku. Výkon 4,5 kW do sauny o objemu 3 – 6 m3. Rozměry: šířka 41 x hloubka 28 (včetně držáku) výška 60 cm včetně odrazového plechu.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 600mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.