Harvia saunová kamna elektrická Sound limited M90E
Kód: AD8598Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Sound M90E jsou určena pro domácí sauny v barvě chrom. Kamna lze polévat vodou.
Regulace není součástí kamen, je potřeba ji dokoupit. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který lze také zakoupit v našem e-shopu.
- Výkon: 9 kW, napětí: 380 V
- Ovládání: externí na čas 4 hodiny, přednastavená doba 0 – 8 hodin
- Saunové kameny (20 kg) nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
- Rozměry topidla: šířka 410 x výška 650 x hloubka 290 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.