Harvia saunová kamna elektrická Sound Limited M80E
Kód: AD08590Detailní popis produktu
Barva topidla Harvia Sound Limited M80E: Výkon: 8.0 kW. Napětí: 380 V. Ovládání: externí na čas: 4 h. Přednastavená doba: 0-8 h. Sauna kameny exkluzivní (20 kg) . Rozměry topidla: š.410 x v650 x h290. Doporučená velikost sauny: 7 - 12 m3. Saunová kamna určená pro domácí sauny s maximálním výkonem 8kW. Kamna do sauny lze polévat vodou. Je třeba zakoupit regulaci. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který lze zakoupit v našem e-shopu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.