Harvia saunová kamna elektrická Sound Limited M60E
Kód: AD8596Detailní popis produktu
Barva topidla HArvia Sound Limited M60E: chrom. Výkon: 6.0 kW. Napětí: 380 V. Sauna kameny exkluzivní (20 kg) . Doporučená velikost sauny: 5 - 8 m3. Rozměry topidla: š.410 x v650 x h290. Saunová kamna určená pro domácí sauny s maximálním výkonem 6kW. Kamna do sauny lze polévat vodou. Je třeba zakoupit regulaci. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který lze zakoupit v našem e-shopu.
Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 420mm |
| Váha včetně obalu: | 16kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 620mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.