Harvia saunová kamna elektrická Sound limited M60E black
Kód: AD6842Detailní popis produktu
Limitovaná edice oblíbeného topidla Sound M60E bez regulace na plášti určeného pro nízkokapacitní sauny i velkoprostorové veřejné saunové kabiny. Saunové topidlo Sound je doporučeno používat v domácích saunách o velikosti 5 – 8 m3.
Výkon: 6.0 kW
Napětí: 380 V
Ovládání: externí regulace.
Maximální výkon tohoto topidla je 6 kW a rozměry 420 × 310 × 620 cm.
Topidlo Sound lze polévat vodou a má prostor pro 25 kg kamenů. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Instrukce pro montáž: M60E nemá svou vlastní regulaci a je nutné dokoupit digitální regulaci Harvia nebo Saunaprojekt. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který pořídíte v našem s-shopu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 420mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 620mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.