Harvia saunová kamna elektrická Sound limited M45E
Kód: AD08592-1 AD08592-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Sound M45E jsou určena pro domácí sauny. Kamna lze polévat vodou.
Regulace není součástí kamen, je potřeba ji dokoupit. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který lze také zakoupit v našem e-shopu.
- Výkon: 4,5 kW, napětí: 380 V
- Ovládání: externí na čas 4 hodiny, přednastavená doba 0 – 8 hodin
- Saunové kameny (20 kg) nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
- Rozměry topidla: šířka 410 x výška 650 x hloubka 290 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.