Harvia saunová kamna elektrická Club K13,5G
Kód: AD769Detailní popis produktu
Harvia Club K13,5G saunová kamna bez regulátoru pro větší sauny o objemu 11 - 20m3. Nabízejí jednoduchost, funkčnost, výkonnost v jednom. Kamna jsou vnodná rpo wellness centra, hotely, lázně nebo velké rodinné sauny. Poskytují dostatečné teplo od rána do večera.
Doporučená externí jednotka: CG170 (není součástí ceny kamen).
Výkon topidla: 13,5 kW, jištění: 3x20 A, kabel 5 x 2,5 mm2, napájecí napětí: 400 V 3N.
Rozměry: 430 x 505 x 700 mm. Hmotnost kamen bez kamenů: 25kg. Max. objem saunových kamenů: 60kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 11-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 505mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.