Harvia saunová kamna elektrická Club K11G
Kód: AD767Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Club K11G bez regulátoru pro sauny o vnitřním objemu 9 - 16 m3. Kamna ideálně propojují nároky kamen určených pro velké sauny, která musí poskytovat teplo pro velký počet návštěvníků po dlouhou dobu, a dostatečnou funkčnost a jednoduchost. Kamna jsou ideální pro wellness centra, hotely, lázně nebo velké rodinné sauny.
Doporučená externí jednotka: Harvia CX170 nabo Harvia CX170 WiFi. (není součástí ceny kamen).
- Výkon topidla: 11 kW.
- Jištění: 3 x 16 A, kabel 5 x 2,5 mm2.
- Napájecí napětí: 400 V 3 N.
- Rozměry: 430 x 505 x 700 (š x h x v).
- Hmotnost kamen bez kamenů: 25kg.
- Max. objem saunových kamenů: 60kg.
Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 28 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 9-16m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 505mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 11,0kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.