Harvia saunová kamna elektrická Alfa
Kód: AD9870Detailní popis produktu
Elektrická saunová kamna Harvia Alfa s výkonem 2,9 kW jsou určena pro malé sauny o objemu 2–4 m³. Díky kompaktním rozměrům jsou ideální tam, kde je potřeba šetřit prostor. Kamna jsou vhodná pro malé rodinné sauny.
Ovládání je jednoduché a pohodlné, ovládací jednotka je integrována přímo na plášti topidla. Kvalitní zpracování z nerezové oceli zajišťuje dlouhou životnost i atraktivní vzhled.
Hmotnost bez kamenů: 7 kg.
Výkon: 2,9 kW.
Napájení: 400 V 2N.
Jištění: 2 × 10 A.
Kabel: 4 × 1,5 mm².
Rozměry (Š × H × V): 360 × 190 × 460 mm.
Maximální kapacita kamenů: 6 kg.
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 190mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 360mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výška obalu: | 460mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.