Harvia Limited sound M45
Kód: AD6329-1 AD6329-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Limitovaná edice oblíbeného topidla Sound M45 s regulací na plášti. Saunová kamna určená pro domácí sauny, která lze polévat vodou. Topidlo má svou vlastní regulaci teploty a saunovacího času na plášti (dva knoflíky, kterými se otáčí). Topidlo v chromovém provedení. Výkon: 4,5kW. Napětí: 380 V. Ovládání: na topidle na čas: 4 h. Přednastavená doba: 0 - 8 h. Rozměry topidla: šířka 41 x výška 65 x hloubka 29 cm.
Topidlo je dodáváno bez kabelu, který lze zakoupit v našem e-shopu.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.