Harvia kombinovaná saunová kamna elektrická Vega Combi BC60SE
Kód: AD2321Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Vega Combi BC60SE vhodná pro sauny o objemu 5 - 8 m3.
Výkon topidla: 6 kW + 2 kW vvyíječ páry, jištění: 3 x 16 A, kabel: 5 x 2,5 mm2.
Napájecí napětí: 400 V 3N.
Rozměry: 410 x 350 x 540 m.
Hmotnost kamen bez kamenů: 18 kg, max. objem saunových kamenů: 20 kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doporučená externí jednotka: CG170C, není součástí ceny kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 350mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 18kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.