Eliga přesýpací hodiny do sauny červený písek 30min.
Kód: AD83360Detailní popis produktu
Přesýpací hodiny do sauny ve velice kvalitním provedení, které Vám budou sloužit každou návštěvu sauny pro zjištění stráveného času při pobytu ve Vaší sauně.
Přesýpací hodiny je typ hodin, které pro měření času využívají pohyb písku způsobený zemskou přitažlivostí. Skládají se ze dvou skleněných baněk umístěných nad sebou a spojených úzkým hrdlem. Písek z horní baňky se postupně přesýpá do spodní baňky. Jakmile je horní baňka prázdná, uplyne měřený časový úsek; pro další měření se hodiny se musí obrátit.
Soudí se, že princip přesýpacích hodin byl znám v Asii již dlouho před počátkem našeho letopočtu, zmínky o hodinách, pravděpodobně pískových, pocházejí z doby Archimédovy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přesýpací hodiny do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka obalu: | 6 cm |
| Šířka produktu: | 55 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 33 cm |
| Výška produktu: | 320 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.