Vossen kilt do sauny dámský 140x80cm
Kód: AD12412-6 AD12412-2 AD12412-4 AD12412-5 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Livina, nová kolekce Vossen dámských kiltů s kovovými cvočky na zapínání je ideální společník pro relaxaci v sauně. Nabízí velmi komfortní pocit, vysokou kvalitu a vysokou savost.
Základním vybavení při saunování byl až dodnes ručník do sauny, ale nyní jsme na našem e-shopu schopni nabídnout věc, kterou si zamilujete ještě víc a bez které už nikdy do sauny či do jiného wellness zařízení nepůjdete. Jedná se o dámský saunový kilt do sauny. Tento nový doplněk radikálně promění Vaše pohodlí při saunování a to ať už v soukromé, ale především ve veřejné sauně.
Materiál: froté pletené po osnově 90% bavlna, 10% polyester, který dodá kiltu hebkost jemnou na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty ručníky a župany do sauny |
|---|---|
| Druh: | Kilt |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | 90% bavlna, 10% polyester |
| Materiál textil: | 90% bavlna, 10% polyester |
| Rozdělení do skupin: | Kilty do sauny |
| Šířka obalu: | 20 cm |
| Šířka produktu: | 1400 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 20 cm |
| Výška produktu: | 800 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.