Vědro do sauny polévací 22L
Kód: AD9942Detailní popis produktu
Ručně vyrobené polévací vědro do sauny s objemem pro cca 18 l vody. Tmavé provedení materiál Olše. Vědro můžete upevnit na strop nebo na stěnu. Součástí dodávky je systém napouštění, lanové táhlo, nerezové konzole, uchycovací spony.
Masivní polévací vědro do sauny, které je vhodné do interiéru a je vybaveno automatickým doplňováním vody formou plováku. Vědro je precizně ošetřeno vrstvým lakem s vysokou odolností.
Vědro je nutné uvnitř pravidelně desinfikovat. Doporučujeme jednou měsíčně. Vědro však nesmí při ošetřování vyschnout, proto vědro vylejte, vyčistěte, ošetřete desinfekcí a ihned znovu napusťte vodou.
Vědro je zevnitř řádně ošetřeno lakem, ale není chráněno žádnou vložkou a může tak dojít k černání dřeva. Je to přirozené, ale tento jev můžete pravidelným čištěním oddálit.
Původní cena před slevou za poslední měsíc 12.672,-Kč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochlazovací kádě |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Tmavá, Iroko |
| Druh: | Vědro |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | Olše |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 41 cm |
| Šířka produktu: | 410 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 8kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 31 cm |
| Výška produktu: | 310 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.