TYTAN PROFESSIONAL 60 sekund pěnové lepidlo
Kód: AD12469Detailní popis produktu
Unikátní složení založené na TYTACK technologii vytváří rychlou počáteční vazbu po pouhých 60 vteřinách a nulovou expanzi, což zajistí stabilitu lepených materiálů a zabraňuje deformacím. Lepidlo doporučujeme k lepení izolačních desek Satu z naší nabídky.
Počáteční vazba po pouhých 60 vteřinách. Velmi vysoká lepicí síla. Bez expanze. Bez nutnosti použít primer.
Specifikace: Objem: 38 m²
Otevřený čas: 2-5 min.
Čas pro opravy: 2-5 min.
Doba úplného vytvrzení: 24 h RB024
Třída hořlavosti: B3 (DIN 4102)
Třída hořlavosti: F (EN 13501 – 1:2008)
Obsah balení 750 ml.
Aplikace: Sádrokartonové desky (sádrokarton), OSB, Dekorační prvky, Parapety & schody, Pórobetonové tvárnice, obezdění van, dělící příčky, EPS/XPS, izolační desky & obklady, Opravy střech & izolace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolace pro sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Hloubka obalu: | 6,5 cm |
| Šířka obalu: | 6,5 cm |
| Šířka produktu: | 65 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,75kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 34 cm |
| Výška produktu: | 340 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.