Tectis set hliníková fólie do sauny 30m2 a Alu páska
Kód: AD12449Detailní popis produktu
Hliníková fólie do sauny a Alu páska spolu tvoří nezbytný set pro stavbu nové sauny. Nabízíme 30 m2 hliníkové fólie do sauny a 50m alu pásky v jednom setu.
Hliníková fólie od finské společnosti Tectis je levná a parotěsná. Používá jako vnitřní parozábrana ve vlhkých místnostech nebo v místnostech vyžadujících vysokou těsnost, aby se zabránilo vnikání vodní páry do konstrukce a izolace. Je ideální pro stavbu sauny.
Fólie se instaluje na tu stranu konstrukce, kde je parciální tlak vodní páry nejvyšší (obvykle na teplé straně), takže hliníkový povrch směřuje do vzduchové mezery nebo teplého prostoru. Nejběžnější oblastí použití hliníkového papíru jsou saunové konstrukce. Upevnění se provádí paralelně s rámem, sponkováním nebo přibitím k rámu. Difúzní odpor, tj. hodnota sd cca 700 m. Pro srovnání nejčastěji používaný parotěsný plast z polyetylenu má hodnotu sd cca 40-50 m.
Švy a prostupy doporučujeme utěsnit naší hliníkovou páskou Tectis, která je součástí systému a má teplotní výdrž až + 140 °C.
Hliníková fólie do sauny - originální finská výroba, která postačí na stavbu jedné sauny 30 m2, šíře 125 cm.
- Zabaleno v roli.
- šíře 1,25 m
- délka 24 m
- síla 0,14 mm,
- plocha 30 m2
+ Hydroizolační páska pro lepení hliníkové folie nebo izolačních panelů.
- Délka pásky
- 50 m
- šíře 5 cm
- zvýšená lepivost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolace pro sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Barva: | Hliník |
| Hloubka obalu: | 12,2 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka obalu: | 125 cm |
| Šířka produktu: | 1220 mm |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 3,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 12,2 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.