Tectis Alu páska do sauny 50mm / 50m
Kód: AD239Detailní popis produktu
Hydroizolační páska pro správné izolování Vaší sauny, která zalepí spoje hliníkové folie v sauně, popřípadě izolační panely.
Hliníková (alu) páska slouží k dokonalému obalení tepelných izolací na horkovodních vedeních, k vytváření reflexních vrstev pro optické snímání, k nekonečnému napojování hliníkových fólií a k přelepování spár izolačních materiálů kašírovaným hliníkem. Výborně se hodí pro izolace a opravy ventilačních a klimatizačních systémů, poslouží i jako dobrá parotěsná zábrana. Hliníková (alu) páska je spojení hliníkové fólie žíhané na měkko s vrstvou polyakrylátového lepidla, které neobsahuje rozpouštědla. Páska je navíc nehořlavá a odolá většině chemikálií, což znamená možnost dlouhodobého použití uvnitř i venku. Hliníková páska dobře odráží teplo, velmi málo propouští páru a zabraňuje průchodu mikrovlnného záření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolace pro sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 50 m |
| Hloubka obalu: | 12 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka obalu: | 12 cm |
| Šířka produktu: | 122 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 5 cm |
| Výška produktu: | 50 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.