Sentiotec teploměr s vlhkoměrem do sauny borovice
Kód: AD271THBPDetailní popis produktu
Teploměr s vlhkoměrem do sauny Sentiotec je vyroben z borovicového dřeva a disponuje zlatými číselníky s rozsahem měření 0 – 120 °C / 0 – 100 % rel. vlhkosti vzduchu. Je navržen pro použití v saunách a umožňuje přesné měření teploty a vlhkosti vzduchu prostoru. Černá ručička a indexy jsou dobře viditelné a díky tomu lze teplotu přečíst i v intimním prostředí Vaší sauny.
Přístroj má ze zadní strany drážky pro kalibraci přístroje, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty.
V sauně se přístroj musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
K teploměru s vlhkoměrem z borovicového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Velikost 255x130mm. Materiál: borovice, plast.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka obalu: | 26 cm |
| Šířka produktu: | 255 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 13 cm |
| Výška produktu: | 130 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.