Sentiotec teploměr do sauny čtverec červený cedr
Kód: AD223TDDetailní popis produktu
K teploměru z cedrového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec cedr, které najdete v záložce příslušenství.
Teploměr do sauny Sentiotec je vyroben z kvalitního cedrového dřeva a disponuje bílým číselníkem v rozsahu od 0°C do 120°C. Tento teploměr je navržen pro použití v saunách a umožňuje přesné měření teploty prostoru. Číselník je na bílém pozadí, které dodává teploměru moderní vzhled. Černá ručička a indexy jsou dobře viditelné a díky tomu lze teplotu přečíst i v intimním prostředí Vaší sauny. Díky svému modernímu designu a použitým kvalitním materiálům je tento teploměr vhodný pro všechny typy saun a představuje skvělý doplněk do Vaší sauny.
Přístroj má ze zadní strany drážky pro kalibraci teploměru, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty na teploměru do sauny.
V sauně se teploměr musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
Velikost 135x135mm. Materiál: červený cedr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hloubka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Cedr |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Šířka produktu: | 140 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 15 cm |
| Výška produktu: | 140 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.