Sentiotec teploměr a vlhkoměr do sauny
Kód: AD260THDetailní popis produktu
Saunový teploměr a vlhkoměr - kombinovaný, kulatý. Stupně jsou lehce čitelné. Průměr 100mm.
Vzdušná vlhkost je a teplota je jedním z nejvýznamnějších faktorů ovlivňující komfort saunování. Kombinovaný teploměr a vlhkoměr Vám pomůže určit ty správné hodnoty, které právě Vám vyhovují.
Jak provést kalibraci teploměru a vlhkoměru? Přístroj má ze zadní strany drážky pro kalibraci teploměru a vlhkoměru, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty na teploměru a vlhkoměru do sauny.
V sauně se přístroj musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka obalu: | 4,5 cm |
| Materiál: | Kov |
| Potřeba dokoupit baterie: | ne |
| Šířka obalu: | 11 cm |
| Šířka produktu: | 100 mm |
| Typ baterií: | ne |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 11 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.