Sentiotec teploměr a vlhkoměr do sauny cedr
Kód: AD225THDDetailní popis produktu
Teploměr s vlhkoměrem do sauny Sentiotec je vyroben z kvalitního cedrového dřeva a disponuje bílým číselníkem s rozsahem měření 0 – 120 °C / 0 – 100 % rel. vlhkosti vzduchu. Tento je navržen pro použití v saunách a umožňuje přesné měření teploty a vlhkosti vzduchu prostoru. Číselník je na bílém pozadí, které dodává teploměru moderní vzhled. Černá ručička a indexy jsou dobře viditelné a díky tomu lze teplotu přečíst i v intimním prostředí Vaší sauny. Díky svému modernímu designu a použitým kvalitním materiálům je tento přístroj vhodný pro všechny typy saun a představuje skvělý doplněk do Vaší sauny.
Přístroj má ze zadní strany drážky pro kalibraci přístroje, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty.
V sauně se přístroj musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
K teploměru s vlhkoměrem z cedrového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec cedr, které najdete v záložce příslušenství.
Velikost 180x180mm. Materiál: červený cedr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Hloubka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Cedr |
| Šířka obalu: | 19 cm |
| Šířka produktu: | 180 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 19 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.