Sentiotec set esencí do sauny
Kód: AD8628Detailní popis produktu
Set esencí do sauny Sentiotec 5 x 10 ml. Obsahuje mátu, pomeranč, meduňku, eukalyptus, borovici.
Do vody postačí 3 – 6 kapek vůně, vodou pak polévejte lávové kameny. Vůně můžete kombinovat. Esenci používejte vždy zředěnou s vodou.
Esenciální oleje jsou těkavé aromatické tekutiny vydestilované z keřů, květin, stromů, kořenů a semen rostlin. Chemické složení esenciálních olejů je velmi komplexní: každý může obsahovat stovky různých a unikátních složek. Kromě toho jsou esenciální oleje vysoce koncentrované a daleko účinnější než sušené byliny. Vysoce koncentrovanými se esenciální oleje stávají díky procesu destilace. Pro získání jediné kapky esenciálního oleje je často je potřeba celá rostlina nebo i více. Esenciální oleje jsou také odlišné od běžných olejů jako je slunečnicový olej nebo olivový olej. Nejsou mastné a neucpávají póry, tak jako mnohé rostlinné oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Esence do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Hloubka obalu: | 2,5 cm |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Složení: | Obsahuje reakční směs: 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239- |
| Šířka obalu: | 12,5 cm |
| Šířka produktu: | 125 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 7,5 cm |
| Výška produktu: | 75 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.