Sentiotec saunová pec elektrická 136E Black bez regulácie
Kód: AD12672Detailní popis produktu
Saunové pece Sentiotec 136E Black sú určené pre domáce sauny o veľkosti 2-4,5m3. Kachle možno polievať vodou.Ohrievač bez regulátora. Kachle sú dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope. Výkon: 3,6 kW. Množstvo lávových kameňov maximálne: 11kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 203mm |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 340mm |
| Váha vrátane obalu: | 8kg |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 635mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.