Sentiotec saunová kamna elektrická Scandia Combi 9,0Kw NS-N
Kód: ADSCAC90NSNDetailní popis produktu
Zážitek z parní sauny v kompaktním a elegantním designu. Prostor pro 20 kg saunových kamenů.
Rozměry - Š x V x H (mm): 410 x 595 x 365
- Krycí rám a tepelný štít z nerezové oceli
- Vnitřní plášť a kamenný rošt z hliníkového zinku
- Nerezová topná tělesa odolná proti vodnímu kameni
- S integrovaným indikátorem nedostatku vody
- Jednoduchá a rychlá instalace
- Topná tělesa pro výparník jsou umístěna pod nádrží a nepřicházejí do kontaktu s vodou
- Obsahuje mastkovou misku na vonné esence
- Mřížka pro výstup páry na bylinky
Obsah balení:
- Saunová kamna Scandia Next Combi
- Montážní materiál
- Návod k obsluze
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Do košíku se Vám automaticky vloží správné množství kamenů za zvýhodněnou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 38 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| Použití: | Zvlhčovače |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 43 cm |
| Šířka produktu: | 410 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 15 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 62 cm |
| Výška produktu: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.