Sentiotec saunová kamna elektrická Nordex SCA-60NS-Z-C
Kód: ADNR60NSN1Detailní popis produktu
Saunové topidlo Sawotec 60S bez řídící jednotky je doporučeno používat v domácích saunách o velikosti 6 - 8 m3.
Výkon topidla: 6 kW. Jištění: 3 x 16 A, kabel: 5 x 2,5 mm2. Napájecí napětí: 400 V 3N.
Vnitřní objem sauny: 6 - 8 m3.
Rozměry topidla: 410 mm x 300 mm x 500 mm (š x h x v).
Hmotnost kamen bez kamenů: 5 kg. Max. objem saunových kamenů - 22kg.
Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.