Sentiotec saunová kamna elektrická Harvia Super Savonia V12 24kW
Kód: AD8531Detailní popis produktu
Saunová kamna Sentiotec Harvia Super Savonia V12 s výkonem 24 kW jsou určena pro velké komerční sauny o objemu 26–42 m³. Jsou ideální pro použití v hotelech, aquacentrech, fitness centrech a dalších veřejných provozech.
Kamna mají velmi odolnou konstrukci z nerezové oceli a jsou vybavena stavitelnými nohami pro stabilní usazení na podlaze. Velký prostor pro saunové kameny zajišťuje rovnoměrné a dlouhodobé vytápění.
Výkon: 24 kW.
Napájení: 380–415 V 3N.
Rozměry (D × Š × V): 740 × 410 × 655 mm.
Hmotnost: 36 kg.
Doporučené množství saunových kamenů: 80–100 kg.
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 410mm |
| Objem sauny: | 26-42m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 740mm |
| Váha včetně obalu: | 36kg |
| Výkon: | 24kW |
| Výška obalu: | 655mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.