Sentiotec saunová kamna elektrická Harvia Super Savonia N18 18kW
Kód: AD8529Detailní popis produktu
Saunová kamna Sentiotec Harvia Super Savonia N18 s výkonem 18 kW jsou určena pro větší sauny o objemu 17–29 m³. Všechny kovové části topidla jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost i při náročném provozu.
Kamna jsou dodávána bez regulace a jsou vhodná pro instalaci s externí řídicí jednotkou. Robustní konstrukce a velká kapacita kamenů zajišťují stabilní výkon a rovnoměrné vytápění sauny.
Výkon: 18 kW.
Napájení: 380–415 V 3N.
Rozměry (D × Š × V): 590 × 410 × 655 mm.
Hmotnost: 34 kg.
Doporučené množství saunových kamenů: 60–75 kg.
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 490mm |
| Objem sauny: | 18-30m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 640mm |
| Váha včetně obalu: | 25kg |
| Výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 700mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.