Sentiotec saunová kamna elektrická Harvia Sawotec 80S
Kód: AD319Detailní popis produktu
Saunová kamna Sawotec 80S bez řídící jednotky jsou vhodná pro domácí sauny o velikosti 7 - 12 m3.
Výkon topidla: 8 kW, jištění: 3 x 16 A, kabel: 5 x 2,5 mm2.
Napájecí napětí: 400 V 3N.
Rozměry: 410 x 300 x 500 mm.
Hmotnost kamen bez kamenů: 16 kg, max. objem saunových kamenů: 22 kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 5kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.