Sentiotec saunová kamna elektrická 8kW
Kód: AD12530Detailní popis produktu
Saunová kamna Sentiotec 8 kW v černém provedení jsou určena pro domácí sauny o objemu 7–12 m³. Kamna umožňují klasické finské saunování s možností polévání kamenů vodou.
Topidlo je vybaveno integrovanou regulací přímo na plášti – pomocí dvou otočných ovladačů lze snadno nastavit teplotu i dobu saunování. Ovládací panel je možné otočit na pravou nebo levou stranu dle potřeby.
Výkon: 8 kW.
Napájení: 380 V.
Rozměry (Š × V × H): 410 × 650 × 290 mm.
Kapacita saunových kamenů: cca 20 kg (nejsou součástí balení).
- Termostat s bezpečnostní pojistkou (110 °C)
- Časovač:
- okamžité spuštění s dobou provozu do 4 hodin
- odložený start 1–8 hodin s dobou provozu do 4 hodin
- Možnost pravolevého otočení ovládacího panelu
Topidlo je dodáváno bez kabelu, který lze zakoupit v našem e-shopu.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 270mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 12,0 kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.