Sentiotec saunová kamna elektrická 60E Black top steel
Kód: AD12638Detailní popis produktu
Saunová kamna Sentiotec 60E Black jsou určena pro domácí sauny o objemu 6–8 m³. Jedná se o model bez integrované regulace, určený pro připojení k externí řídicí jednotce.
Kamna umožňují klasické finské saunování s možností polévání kamenů vodou a nabízejí kompaktní rozměry pro snadnou instalaci.
Výkon: 6 kW.
Napájení: 400 V 3N.
Jištění: 3 × 16 A.
Kabel: 5 × 2,5 mm².
Doporučený objem sauny: 6–8 m³.
Rozměry (Š × H × V): 410 × 300 × 500 mm.
Hmotnost bez kamenů: 11 kg.
Maximální kapacita saunových kamenů: 20 kg.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 11kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.