Sentiotec podhlavník do sauny Wave severská borovice
Kód: AD511PDetailní popis produktu
Podhlavník do sauny Wave je vyrobený z kvalitní severské borovice a navržený pro maximální pohodlí při saunování. Ergonomický tvar podpírá hlavu a krk v optimální poloze. Díky svému provedení je vhodný výhradně pro privátní sauny.
Rozměr 370 × 270 × 80 mm zajišťuje komfortní oporu pro relaxaci v leže. Esteticky ladí s dalšími dřevěnými doplňky do sauny.
DŮLEŽITÉ: Po ukončení saunování otřete podhlavník suchým hadříkem a odneste jej z prostoru sauny do jiné místnosti. Nechte jej vyschnout při pokojové teplotě. Nenechávejte podhlavník sušit v horkém a vlhkém prostředí sauny. Nedodržení tohoto postupu může vést k popraskání materiálu.
K podhlavníku z borovicového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 370 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 70 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.