Sentiotec podhlavník do sauny válečky severská borovice
Kód: AD510PDetailní popis produktu
Dřevěný podhlavník do sauny ze severské borovice Vám bude sloužit jako výborná podpěra hlavy při saunování.
DŮLEŽITÉ: Po ukončení sauny-saunování otřete suchým hadrem a odneste podhlavník z prostoru sauny ven do jiné místnosti a ponechte při pokojové teplotě. Nenechávejte podhlavník sušit v horké a vlhké sauně. Při nedodržení návodu by mohlo dojít k popraskání materiálu.
Severská borovice je hutnější a odolnější než borovice jakou známe u nás. Vliv na její vlastnosti mají zejména tuhé klimatické podmínky v nichž roste výrazně pomaleji, což má vliv především na zvýšenou hustotu dřeva. Ve srovnání s naší borovicí má severská borovice méně větví a tím pádem i méně suků.
K podhlavníku z borovicového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | Severská borovice |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 370 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.