Sentiotec podhlavník do sauny osika
Kód: AD515ADetailní popis produktu
Dřevěný podhlavník do sauny. Podhlavník do sauny, který je vyroben z osiky zajímavou designovou formou. Jeho předností je nízká hmotnost. Kvalitně podložená hlava v sauně je základem správného saunování.
DŮLEŽITÉ: Po ukončení sauny-saunování otřete suchým hadrem a odneste podhlavník z prostoru sauny ven do jiné místnosti a ponechte při pokojové teplotě. Nenechávejte podhlavník sušit v horké a vlhké sauně. Při nedodržení návodu by mohlo dojít k popraskání materiálu.
Podhlavníky do sauny z Osiky se hojně používají díky nízké hustotě, nedostatku pryskyřice a malému množství suků. Užitečné specifikace osiky vysvětlují vysoké taniny, které nejen výrazně snižují schopnost hniloby dřeva ve vlhkém prostředí, ale také mu dávají výraznou neuvěřitelnou vůni. Podhlavník z Osiky nepraská, snadno se zpracovává a funguje dobře za podmínek vysoké vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 40 cm |
| Materiál: | osika |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 270 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,3kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 60 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.