Sentiotec podhlavník do sauny lípa
Kód: AD520LDetailní popis produktu
Lípa může dosahovat výšky až 30 m a je charakteristická žlutobílým, měkkým dřevem, kdy její letokruhy nejsou dobře viditelné, a proto je hojně využívána pro designové prvky do interiéru domu nebo sauny. Jedinečné složení lipového dřeva chrání výrobky před vznikem plísní a hnilobou a také jim umožňuje odolat vysokému tepelnému zatížení. Z lipového dřeva se vyrábějí také hudební nástroje a pro svou měkkost je oblíbeným materiálem umělců a řezbářů.
DŮLEŽITÉ: Jako každý neošetřený dřevěný materiál v sauně nemá rád vlhkost, při nadměrném vystavování vlhku trpí a mění svou strukturu. Proto je nutné podhlavník po každém saunování odnést do suchého prostředí mimo saunu, aby do příštího použití řádně vyschnul. Také nedoporučujeme vystavení výrobku přímému dopadu slunečního světla, protože by jej mohlo znehodnotit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Žlutobílá |
| Hloubka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Lípa |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 40 cm |
| Šířka produktu: | 435 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 1,0 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 70 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.