Sentiotec kryt světla do sauny osika
Kód: AD917ADetailní popis produktu
Kryt světla do sauny. Materiál osika, dřevěný rámeček a dřevěná dýha. Výška 270 mm, šířka 170 mm, hloubka 140 mm.
Dýha se hodí pro oválná saunová světla. Elegantní kryt světla který se hodí do každé sauny.
Kryt neobsahuje saunové světlo.
Osika je dřevo světlé barvy s výrazným leskem, které se vyznačuje čistými světlými liniemi bez suků a smolníků, což zaručuje luxusní vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 14 cm |
| Materiál: | osika |
| Povrch: | dřevo |
| Rozdělení do skupin: | Kryt světel |
| Šířka obalu: | 17 cm |
| Šířka produktu: | 170 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 27 cm |
| Výška produktu: | 270 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.