Sentiotec kryt světla do sauny osika
Kód: AD917ALDetailní popis produktu
Kryt světla do sauny. Materiál osika, dřevěný rámeček a dřevěná dýha. Výška 280 mm, šířka 240 mm, hloubka 140 mm.
Dýha se hodí pro oválná saunová světla. Elegantní kryt světla který se hodí do každé sauny.
Kryt neobsahuje saunové světlo.
Osika je dřevo světlé barvy s výrazným leskem, které se vyznačuje čistými světlými liniemi bez suků a smolníků, což zaručuje luxusní vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do sauny |
|---|---|
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 14 cm |
| Materiál: | osika |
| Povrch: | dřevo |
| Rozdělení do skupin: | Kryt světel |
| Šířka obalu: | 24 cm |
| Šířka produktu: | 240 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 28 cm |
| Výška produktu: | 280 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.