Sentiotec kombinovaná saunová kamna elektrická Sawotec mini combi MNC-36NS
Kód: AD11947Detailní popis produktu
Výkon saunových kamen Sawotec mini combi MNC-36NS 3,6 kW. Sawotec mini musí mít externí ovládání. Topné těleso pro výparník je pod nádrží a nepřijde do kontaktu s vodou, topidlo včetně zásobníku na vonné esence. Hmotnost [kg] 8, velikost sauny [m³] 3 - 6m3, množství kamenů [kg] 9, šířka [MM] 330 hloubka [MM] 250 výška [MM] 500.
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 320mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.