Sentiotec kombinovaná saunová kamna elektrická Harvia Sawotec 90NS-C Combi
Kód: AD329Detailní popis produktu
Kvalitní saunová kamna Sawotec 90NS-C Combi Sentiotec Harvia vhodná pro sauny o objemu 8 - 14 m3. Pomocí saunové regulace si sami nastavíte režim sauny a vyberete si tu, která vám je v daný okamžik nejpříjemnější. Vybírat můžete mezi suchou – vlhkou (vitální) – mokrou – parní (turecká lázeň), kdy se k nastavené teplotě přiřadí odpovídající vlhkost a naopak. Rovněž lze samostatně nastavovat relativní vlhkost (do 65% RH), k ní se pak automaticky přiřadí příslušná teplota (do 110°C). Topidlo lze polévat vodou.
Kameny nejsou v ceně topidla. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Součástí topidla není regulace. Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 370mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 575mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.