Sentiotec kombinovaná saunová kamna elektrická Harvia Sawotec 80NS-C Combi
Kód: AD12575Detailní popis produktu
U saunových kamen Sawotec 80NS-C Combi Sentiotec Harvia lze pomocí saunové regulace v sauně nastavit režim suchá – vlhká (vitální) – mokrá – parní (turecká lázeň), kdy se k nastavené teplotě přiřadí odpovídající vlhkost a naopak. Rovněž lze samostatně nastavovat relativní vlhkost (do 65% RH), k ní se pak automaticky přiřadí příslušná teplota (do 110°C). Topidlo lze polévat vodou - Vnitřní objem sauny - 7 až 12m3.
Součástí topidla není regulace. Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 370mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 575mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.