Sentiotec kombinovaná saunová kamna elektrická Harvia Sawotec 60NS-C Combi
Kód: AD327Detailní popis produktu
Saunová kamna Sawotec 60NS-C Combi Sentiotec-Harvia pro sauny o objemu 5 - 8 m3.
Pomocí saunové regulace lze v sauně nastavit režim suchá – vlhká (vitální) – mokrá – parní (turecká lázeň), kdy se k nastavené teplotě přiřadí odpovídající vlhkost a naopak .Rovněž lze samostatně nastavovat relativní vlhkost (do 65% RH), k níž se pak automaticky přiřadí příslušná teplota (do 110°C).
Topidlo lze polévat vodou.
Součástí topidla není regulace, je nutné dokoupit digitální regulaci Saunaprojekt-Humiproff.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Vhodnou regulaci najdete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 370mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 575mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.