Sentiotec finská sauna ONNI 1600x1600x2000 mm
Kód: AD1053080Detailní popis produktu
„Onni“ znamená ve finštině „štěstí“ a šťastné chvíle zažijete i ve své sauně Onni.
Rozměry: 1600 x 1600 x 2000 mm
Hmotnost: 211 kg
Detaily produktu:
- Dveře z bezpečnostního skla ESG (1808 x 600 x 8 mm) panty vpravo
- Čirý skleněný prvek ESG
- Černý hliníkový rám
- Kabina prvků vyrobená z Abachi
- Doporučený tepelný výkon topidla: 7,5 – 9 kW
Africká vrba Abachi je světle žlutá, měkká a bezsukatá dřevina. Má nízkou hustotu a tepelnou vodivost. Používá se zejména na výrobu saunových lavic, opěrek a podlahových roštů.
Rozloženou Saunu pošleme na paletě společností Toptrans. Sestavení sauny zvládne i průměrně zručný uživatel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 264 kg |
| Hloubka obalu: | 50 cm |
| Materiál: | Abachi |
| Šířka obalu: | 176 cm |
| Šířka produktu: | 1600 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 264 kg |
| Výška obalu: | 213 cm |
| Výška produktu: | 2000 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.