Sentiotec ergonomický podhlavník do sauny cedr
Kód: AD512DDetailní popis produktu
K podhlavníku z cedrového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec cedr, které najdete v záložce příslušenství.
Je příjemný pro podepření krční páteře a netlačí jako obyčejný podhlavník.
Materiál: cedr
Rozměry: 240 x 190 x 90 mm
Se čtyřmi flexibilními talíři podhlavník HaLu nejenže vypadá úplně jinak než tradiční opěrky hlavy, ale také působí opravdu jinak.
Sotva si všimnete, že se pod hlavou něco nachází, ale hlava je zvednutá tak, že poskytuje pohodlnou polohu, neklouže a tlak spíše z hlavy než z ramene brání pohybu podhlavníku. Tímto způsobem se mohou svaly krku zcela uvolnit.
Dřevěný podhlavník HaLu je dokonalou opěrkou hlavy pro použití v sauně. Stále více lidí ví o existenci podhlavníku a užívá si jeho pohodlí a ergonomie.
Tento dřevěný materiál splňuje stejné hygienické požadavky jako tradiční saunové lavice.
Vlastnosti cedru jsou obecně stejné jako Abachi, ale kromě toho má také velmi příjemnou vůni a trochu luxusnější vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Hloubka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Cedr |
| Rozdělení do skupin: | Podhlavníky do sauny |
| Šířka obalu: | 22 cm |
| Šířka produktu: | 190 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,4kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 33 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.