Sentiotec dřevěné vědro do sauny 3L borovice s plastovou vložkou
Kód: AD330PDetailní popis produktu
Saunové vědro dřevěné s plastovou vložkou. Dno vědra je tvořeno touto plastovou vložkou. Obsah 3l. Bez naběračky, kterou lze dokoupit. Plastová vložka chrání dřevo proti poškozování vodou.
Návod: Po ukončení saunování vylejte vodu ze saunového vědra, vysušte suchým hadrem, odneste z prostoru sauny do jiné místnosti a ponechte jej doschnout při pokojové teplotě. Postup je stejný i u saunového vědra, které je opatřeno plastovou vložkou. Saunové vědro se plní napouštěním vody z vodovodního řadu pouze do úrovně plastové vložky, nikoliv nabíráním vody např. z bazénu. Nenechávejte vědro sušit v horké a vlhké sauně ani položené na mokré nebo vlhké podlaze. Před dalším použitím saunové vědro opět naplňte čerstvou vodou a poté doneste do sauny. Nenechávejte naběračku stále ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a odložte ji stranou. Pokud by naběračka stála příliš dlouho ve vodě, mohla by popraskat. Lze čistit mýdlovou vodou s použitím měkké houby nebo měkkého kartáče. Při nedodržení návodu dojde k popraskání a nabobtnání celého materiálu.
K vědru z borovicového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 26 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 26 cm |
| Šířka produktu: | 250 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 26 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.