Sentiotec dřevěná naběračka na vodu 41 cm červený cedr
Kód: AD440DDetailní popis produktu
K naběračce z cedrového dřeva doporučujeme dokoupit i další doplňky řady Sentiotec cedr, které najdete v záložce příslušenství.
Naběračku nenechávejte ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála ve vodě příliš dlouho, mohla by popraskat. Po ukončení saunování naběračku vysušte suchým hadrem a odneste z prostoru sauny do jiné místnosti, kde ji nechte pro pokojové teplotě doschnout. Vědro i naběračku je možné čistit mýdlovou vodou a měkkou houbou nebo kartáčem. Při nedodržení návodu může dojít k popraskání a nabobtnání celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Hloubka obalu: | 6 cm |
| Materiál: | Cedr |
| Rozdělení do skupin: | Naběračky do sauny |
| Šířka obalu: | 11 cm |
| Šířka produktu: | 100 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,40 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 42 cm |
| Výška produktu: | 410 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.