Sentiotec 190E black bez regulácie
Kód: AD12675Detailní popis produktu
Saunové pece Sentiotec 190 Black sú určené pre domáce sauny o velikosti 8-14m3. Kachle možno polievať vodou. Ohrievač je bez regulátoru. Kachle sú dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope. Výkon: 9kW. Množstvo lávových kameňov: 20kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 290mm |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.