Sentiotec 136 black s reguláciou
Kód: AD12673Detailní popis produktu
Saunové pece Sentiotec 136E Black sú určené pre domáce sauny o veľkosti 2-4,5m3. Kachle možno polievať . Ohrievač s regulátorom. Kachle sú dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope. Výkon: 3,6 kW. Množstvo lávových kameňov maximalne : 11kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 340mm |
| Váha vrátane obalu: | 8kg |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 635mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.